הרשם עכשיו לתוכנית 10,000 הצעדים!

סדנת הרזיה לעובד

 

כל מי שניסה פעם לרדת במשקל (או לשמור על המשקל לאחר ירידה) יודע שלא תמיד זה מצליח. למרות הניסיון הרב שצברנו בדיאטות עבר ולמרות כל הידע שיש לנו בתחומים כמו תזונה נכונה, בריאות וכושר גופני, רבים מאיתנו לא מצליחים לעמוד במאמץ ההרזיה או לשמור על ההישג לאורך זמן.

 

זה נכון במיוחד לגבי כל מי שמנסה לשמור על דיאטה ולשמור על אורח חיים בריא במקום העבודה. רובנו נמצאים שעות רבות מהיום בעבודה, חשופים לפיתויים רבים (ממתקים, חטיפים) ומתקשים לשמר מנהגי אכילה נכונים ולהתמיד בביצוע בחירות תזונה נכונות.

 

הפתרון של חברת מובמנט לכל מי שרוצה לרדת במשקל ולשמור על המשקל הוא סדנאות הרזיה לעובדים המתקיימות במקום העבודה. סדנאות ההרזיה של מובמנט מנוהלות על ידי דיאטנית קלינית המגיעה עד למקום העבודה. ניתן לקיים את הסדנאות בכל שעה במהלך היום בהתאם לשעות הפעילות של החברה.

הסדנה כוללת סדרה של מפגשים במהלכם ייערכו שיחות אישיות או הרצאות המותאמות לאנשים עובדים ומתמקדות בנושאים כמו: דפוסי האכילה בעבודה, תזונה נכונה במהלך עומס, אכילת חטיפים וג'אנק פוד, איך להתמודד עם אוכל במהלך פגישות או בנסיעות עסקיות, התמודדות עם כיבוד בישיבות ובמסיבות במשרד, אכילת יתר במצבי לחץ ועוד.

 

תוכנית ההרזיה כוללת גם סקירה של מרכיבי התזונה של העובד, שקילה ובדיקת אחוזי שומן בגוף לכל משתתף, הקניית הרגלי אכילה נכונים, חתירה לאורח חיים מאוזן מבחינה תזונתית, התמקדות בחשיבותה של פעילות גופנית בשילוב עם דיאטה ודגש על יצירת שינוי לטווח ארוך.

הזמן את השירות עכשיו! חזור לרשימת השירותים
הרשם עכשיו
קבל ניוזלטר שיעזור לך לשמור על הבריאות והכושר במקום העבודה ובכלל
הורד מגזין מובמנט
חברת מובמנט מתמחה בניהול, בנייה ויישום שירותי קידום בריאות בחברות ופעילה במגוון רחב של ארגונים ברחבי הארץ. קידום בריאות הארגון הנו גורם המשפיע על התרבות הארגונית ומוכח מחקרית כמשפר מחוייבות ומעלה את תפוקת העובדים. התהליך מקיף מגוון רב של תחומים כגון פעילות גופנית, תזונה, רפואה מונעת, ארגונומיה, סקר גורמי סיכון, ניהול לחצים ועוד. כחלק מהמערך כולל של שירותי קידום הבריאות בחברה אנו בחברת מובמנט מציעים מגוון שירותים, כגון: הקמת חדר כושר במקום העבודה, סדנאות בנושא תזונה וייעוץ תזונתי לעובדים, ארגון יום כיף לעובדים, מגוון טיפולי רפואה משלימה, סדנאות שחרור ממתחים, סדנאות להפסקת עישון ועוד. כמו אנו מעניקים שירותי ייעוץ בנושאי ארגונומיה.
האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות © כל הזכויות שמורות