הרשם עכשיו לתוכנית 10,000 הצעדים!

ייעוץ תזונה אישי לעובד

 

מרבית האנשים העובדים מבלים כיום חלק ניכר מהיממה במקום העבודה. השעות המרובות, הלחץ והתשישות הם גורמים המביאים גברים ונשים להזניח חלק חשוב ומשמעותי בבריאותם: התזונה. תזונה מאוזנת היא חלק בלתי נפרד מאורח חיים בריא. בנוסף, לתזונה יש השפעה משמעותית על יכולת העבודה והתפוקה שלנו. תזונה לא מאוזנת יכולה לגרום למספר השפעות שליליות על הבריאות הפיזית והנפשית שלנו, ולהביא להתפתחות של מחלות שונות כמו: השמנת יתר, סוכרת, מחלות לב, לחץ דם גבוה, אנמיה, כולסטרול גבוה, דלדול עצם ועוד, וכן לגרום לבעיות הקשורות בבריאות הנפש והקוגניציה כמו דכאון, חוסר ריכוז, עייפות וחוסר מוטיבציה.

 

ידוע לנו ששמירה על תזונה נכונה במקום העבודה עשויה להיות מאתגרת; בשל העומס והלחץ לסיים משימות, עובדים רבים בוחרים לאכול מול המחשב ולא לקחת הפסקה מסודרת, להזמין טייק-אווי של מזון מהיר ולא מזין, לדלג על ארוחות, לנשנש. תזונה לא מאורגנת מסוג זה משפיעה באופן ישיר על רמת העירנות ועל יכולת ביצוע העבודה.

 

אנו בחברת מובמנט מציעים שירותי ייעוץ תזונה אישי לעובד המתבצע במקום העבודה על ידי דיאטנית קלינית מנוסה.

 

ייעוץ תזונה אישי מעניק לכם הכוונה בניהול התזונה האישי, קווים מנחים לתזונה בריאה ומאוזנת וכלים לתזונה נבונה כמו למשל: ניהול נכון של תזונת היום, בישול בריא, איך לערוך קניות, התאמת התזונה לפעילות הגופנית ועוד. הייעוץ מתבצע על ידי דיאטנית קלינית המזהה את הצרכים והמטרות שלכם ובונה לכם תוכנית תזונה המותאמת באופן מיוחד לכל אינדיבידואל.

ייעוץ תזונה אישי יסייע לכם לשמור על המשקל לטווח הארוך, יספק מסגרת תומכת לתזונה בריאה במקום העבודה, יעזור לכם בשמירה על הבריאות והפחתת הסיכון למחלות כרוניות, ויעזור לכם לקבל את החלטות התזונה הנכונות והבריאות בחיי היום יום: בבית ובעבודה.

 
 
                                              
הזמן את השירות עכשיו! חזור לרשימת השירותים
הרשם עכשיו
קבל ניוזלטר שיעזור לך לשמור על הבריאות והכושר במקום העבודה ובכלל
הורד מגזין מובמנט
חברת מובמנט מתמחה בניהול, בנייה ויישום שירותי קידום בריאות בחברות ופעילה במגוון רחב של ארגונים ברחבי הארץ. קידום בריאות הארגון הנו גורם המשפיע על התרבות הארגונית ומוכח מחקרית כמשפר מחוייבות ומעלה את תפוקת העובדים. התהליך מקיף מגוון רב של תחומים כגון פעילות גופנית, תזונה, רפואה מונעת, ארגונומיה, סקר גורמי סיכון, ניהול לחצים ועוד. כחלק מהמערך כולל של שירותי קידום הבריאות בחברה אנו בחברת מובמנט מציעים מגוון שירותים, כגון: הקמת חדר כושר במקום העבודה, סדנאות בנושא תזונה וייעוץ תזונתי לעובדים, ארגון יום כיף לעובדים, מגוון טיפולי רפואה משלימה, סדנאות שחרור ממתחים, סדנאות להפסקת עישון ועוד. כמו אנו מעניקים שירותי ייעוץ בנושאי ארגונומיה.
האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות © כל הזכויות שמורות