הרשם עכשיו לתוכנית 10,000 הצעדים!

אימון כושר אישי / קבוצתי

 

אימון כושר אישי או קבוצתי במקום העבודה:

אימון כושר אישי הוא אימון פונקציונאלי, בו המאמן מזהה את צרכי ומטרות המתאמן ומתאים בהתאם את שיטת האימון. המאמן שם דגש על מיצוי עצמי של המתאמן ויחס אישי, זאת כדי שהמתאמן ינצל את מירב הפוטנציאל הטמון בו וישיג את מטרתו.

מאמן כושר אישי יבנה תוכנית אימון הדרגתית המתאימה למטרות ומגבלות המתאמן.

חברת מובמנט מתמחה בהקמת חדר כושר במקום העבודה ובביצוע פעילויות בתחום הכושר הגופני במקום העבודה. אנו נספק עבורכם אימון כושר אישי הכולל את הציוד הדרוש ממש אצלכם במקום העבודה.  

האימון מתאים לבודדים ולקבוצות קטנות של עד 4 משתתפים.

הזמן את השירות עכשיו! חזור לרשימת השירותים
הרשם עכשיו
קבל ניוזלטר שיעזור לך לשמור על הבריאות והכושר במקום העבודה ובכלל
הורד מגזין מובמנט
חברת מובמנט מתמחה בניהול, בנייה ויישום שירותי קידום בריאות בחברות ופעילה במגוון רחב של ארגונים ברחבי הארץ. קידום בריאות הארגון הנו גורם המשפיע על התרבות הארגונית ומוכח מחקרית כמשפר מחוייבות ומעלה את תפוקת העובדים. התהליך מקיף מגוון רב של תחומים כגון פעילות גופנית, תזונה, רפואה מונעת, ארגונומיה, סקר גורמי סיכון, ניהול לחצים ועוד. כחלק מהמערך כולל של שירותי קידום הבריאות בחברה אנו בחברת מובמנט מציעים מגוון שירותים, כגון: הקמת חדר כושר במקום העבודה, סדנאות בנושא תזונה וייעוץ תזונתי לעובדים, ארגון יום כיף לעובדים, מגוון טיפולי רפואה משלימה, סדנאות שחרור ממתחים, סדנאות להפסקת עישון ועוד. כמו אנו מעניקים שירותי ייעוץ בנושאי ארגונומיה.
האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות © כל הזכויות שמורות