הרשם עכשיו לתוכנית 10,000 הצעדים!

פעילות גופנית במובמנט

 

כיום רווחת הדעה שתרופת המרשם החשובה ביותר אותה רופא המשפחה צריך לרשום לכל לקוח היא ביצוע פעילות גופנית באופן סדיר. מחקרים רבים מראים שביצוע פעילות גופנית באופן סדיר מוריד את הסיכון לחלות במחלות העולם המודרני כגון מחלות לב ולחץ דם, סוכרת, סוגי מחלות סרטן ומחלות רבות אחרות. בנוסף, פעילות גופנית עוזרת באיזון הגוף והורדת לחצים, מורידה את הסיכון לפגיעות עבודה ושריר שלד וכמובן ולא פחות חשוב משפרת את המראה שלנו ואת האטרקטיביות שלנו בפני הסביבה.

מהי פעילות גופנית?

פעילות גופנית בחברת מובמנט

למה לבצע פעילות גופנית במקום העבודה?

לרשימת שירותים בפעילות גופנית וספורט במקום העבודה

 

מהי פעילות גופנית?

פעילות גופנית היא כל פעולה של הגוף הדורשת השקעת אנרגיה. לדוגמה- הליכה, ריצה, רכיבה על אופניים, אימון בחדר כושר, גינון, טיול עם עגלת התינוק, טיפוס במעלה המדרגות, משחק בכדור או ריקוד כולם הנם דוגמאות לסוגי לפעילות גופנית שונים.

מומלץ להתמיד בפעילות 30 דקות לפחות אך ניתם גם לבצע פעילות קצרה של 15 דקות ואז ואז נאסוף "אימונים" כאלה יותר מפעם אחת ביום. ככל שנצבור יותר "אימונים" כאלה כן ייטב.

חזרה

פעילות גופנית בחברת מובמנט

בחברת מובמנט מבינים את החשיבות של ביצוע פעילות גופנית לאדם כאינדיבידואל ולמקומות העבודה כיחידה ארגונית ועסקית, לכן פיתחנו מוצרים ייחודיים למקומות עבודה אשר יתמחו בצורך חשוב זה ויתנו מענה הן לעובד והן למקום העבודה. 

בחברת מובמנט אנו מסתכלים על כלל הצרכים של האדם, הפרט והסביבה ולכן שרותי הפעילות הגופנית בחברת מובמנט מתוכננים בצורה כזאת שישלימו את המוצרים האחרים אותם אנו מספקים. לדוגמא: תזונה, ניהול לחצים, רפואה מונעת ועוד. בצורה זאת אנו מגיעים להישגים טובים יותר מול לקוחותינו ויכולים להוביל ולדחוף אותם לעבר בריאות מיטבית. 

חזרה

  למה לבצע פעילות גופנית במקום העבודה

הוכח מחקרית שמקום עבודה הוא פלטפורמה מצוינת בכדי לגרום לעובדים להתחיל או להגביר את רמת הפעילות גופנית שלהם. מקום העבודה מרוויח עובדים בריאים יותר, מרוצים יותר מעצמם ומסביבת העבודה שלהם, פרודוקטיביים ומסוגלים להתמודד עם משימות ושינויים ביתר קלות.  

\

חזרה

הזמן את השירות עכשיו! חזור לרשימת השירותים
הרשם עכשיו
קבל ניוזלטר שיעזור לך לשמור על הבריאות והכושר במקום העבודה ובכלל
הורד מגזין מובמנט
חברת מובמנט מתמחה בניהול, בנייה ויישום שירותי קידום בריאות בחברות ופעילה במגוון רחב של ארגונים ברחבי הארץ. קידום בריאות הארגון הנו גורם המשפיע על התרבות הארגונית ומוכח מחקרית כמשפר מחוייבות ומעלה את תפוקת העובדים. התהליך מקיף מגוון רב של תחומים כגון פעילות גופנית, תזונה, רפואה מונעת, ארגונומיה, סקר גורמי סיכון, ניהול לחצים ועוד. כחלק מהמערך כולל של שירותי קידום הבריאות בחברה אנו בחברת מובמנט מציעים מגוון שירותים, כגון: הקמת חדר כושר במקום העבודה, סדנאות בנושא תזונה וייעוץ תזונתי לעובדים, ארגון יום כיף לעובדים, מגוון טיפולי רפואה משלימה, סדנאות שחרור ממתחים, סדנאות להפסקת עישון ועוד. כמו אנו מעניקים שירותי ייעוץ בנושאי ארגונומיה.
האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות © כל הזכויות שמורות