הרשם עכשיו לתוכנית 10,000 הצעדים!

סדנאות חוויה והעשרה בתזונה

 

לחברת מובמנט מגוון רחב של פעילויות וסדנאות בתחום התזונה העומדות בפני עצמן או משתלבות בכל פעילות אותה אתם מבצעים. כל הפעילויות הן חווייתיות ומעשירות, ומושקע בהן זמן תכנון והתאמה לצרכי כל לקוח ולקוח.

 

סדנאות לדוגמא:

  • סדנה ליום בריאות - סדנה העוסקת בנושאי תזונה יומיומית, ובה יקבלו המשתתפים תשובות לנושאים תזונתיים שונים, המעסיקים את כולנו, כמו למשל בחירת המזונות המתאימים דרך הבנת הסימון התזונתי והשוואה בין מוצרים שונים.
  • סדנת טעימות בריאות - סדנה מגוונת המכילה קצת מכל דבר, וכל מפגש ידון בנושא בריאותי אחר: פעילות גופנית, תזונה, בישול בריא, ארגונומיה, הפגת מתחים ועוד.
  • סדנאות בישול בריא - מתקיימת במקום העבודה או מחוצה לו. סדנה המשלבת פעילות של דיאטנית קלינית ושף המבשל ומדגים את הדברים בחיי היומיום. סדנה מעוררת השראה ומפעילה את הדמיון. במהלך הסדנה יטעמו המשתתפים מהמזון שיבושל במקום.

 

נשמח להציג ולהציע עבורכם ממגוון הפעילויות המלא.

הזמן את השירות עכשיו! חזור לרשימת השירותים
הרשם עכשיו
קבל ניוזלטר שיעזור לך לשמור על הבריאות והכושר במקום העבודה ובכלל
הורד מגזין מובמנט
חברת מובמנט מתמחה בניהול, בנייה ויישום שירותי קידום בריאות בחברות ופעילה במגוון רחב של ארגונים ברחבי הארץ. קידום בריאות הארגון הנו גורם המשפיע על התרבות הארגונית ומוכח מחקרית כמשפר מחוייבות ומעלה את תפוקת העובדים. התהליך מקיף מגוון רב של תחומים כגון פעילות גופנית, תזונה, רפואה מונעת, ארגונומיה, סקר גורמי סיכון, ניהול לחצים ועוד. כחלק מהמערך כולל של שירותי קידום הבריאות בחברה אנו בחברת מובמנט מציעים מגוון שירותים, כגון: הקמת חדר כושר במקום העבודה, סדנאות בנושא תזונה וייעוץ תזונתי לעובדים, ארגון יום כיף לעובדים, מגוון טיפולי רפואה משלימה, סדנאות שחרור ממתחים, סדנאות להפסקת עישון ועוד. כמו אנו מעניקים שירותי ייעוץ בנושאי ארגונומיה.
האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות © כל הזכויות שמורות