הרשם עכשיו לתוכנית 10,000 הצעדים!

מסעדות בסביבת העבודה

 

ארגונים גדולים כיום מבינים שחלק מהדאגה לרווחתו ובטיחותו של העובד כוללת גם דאגה לתזונה נכונה ובריאה. כיום ידוע שתזונה לא נכונה של עובדים עלולה להביא להפסד של עד 20% בתפוקה הכללית, על רקע של בעיות בריאותיות כמו תת תזונה וחסרים תזונתיים (מחסור בויטמינים ומינרלים, אנמיה, סוכר נמוך ועוד), או בשל בעיות בריאותיות הנגרמות בשל עודף משקל והשמנה, הנגרמות כתוצאה מצריכה של מזון לא בריא או חסר ערכים תזונתיים, האופייני לאנשים החיים כיום במדינות מערביות. השקעה בתוכניות לקידות הבריאות והתזונה בארגון צפויה להחזיר את עצמה בצורת הפחתת ימי העדרויות בעקבות מחלה וצמצום מעורבות העובדים בתאונות עבודה.

 

במקומות עבודה רבים נהוג כיום להעניק לעובדים כרטיס המעניק הנחה או השתתפות בהוצאות למסעדות הנמצאות בסביבת העבודה ובכך מאפשרים לעובדים לאכול לפחות ארוחה חמה אחת במהלך היום, אך מהצד השני, אין כל השגחה או מעקב אחר איכות המזון או הערכים התזונתיים של המנות המוגשות במסעדות האלו.

 

חברת מובמנט מציעה למעסיקים ניתוח תזונתי של תפריט המסעדות בסביבת העבודה, הכולל:

  • בחינת התפריטים המוצעים בכל המסעדות הקרובות למקום העבודה
  • מתן המלצות על מנות שהן מאוזנות ובריאות
  • בחירת מנות רזות לשומרים על המשקל
  • המלצה על מנות מהן מומלץ להימנע (עתירות מלח, שמן וכד')
תזונה                                                                                תזונה
 
 
הזמן את השירות עכשיו! חזור לרשימת השירותים
הרשם עכשיו
קבל ניוזלטר שיעזור לך לשמור על הבריאות והכושר במקום העבודה ובכלל
הורד מגזין מובמנט
חברת מובמנט מתמחה בניהול, בנייה ויישום שירותי קידום בריאות בחברות ופעילה במגוון רחב של ארגונים ברחבי הארץ. קידום בריאות הארגון הנו גורם המשפיע על התרבות הארגונית ומוכח מחקרית כמשפר מחוייבות ומעלה את תפוקת העובדים. התהליך מקיף מגוון רב של תחומים כגון פעילות גופנית, תזונה, רפואה מונעת, ארגונומיה, סקר גורמי סיכון, ניהול לחצים ועוד. כחלק מהמערך כולל של שירותי קידום הבריאות בחברה אנו בחברת מובמנט מציעים מגוון שירותים, כגון: הקמת חדר כושר במקום העבודה, סדנאות בנושא תזונה וייעוץ תזונתי לעובדים, ארגון יום כיף לעובדים, מגוון טיפולי רפואה משלימה, סדנאות שחרור ממתחים, סדנאות להפסקת עישון ועוד. כמו אנו מעניקים שירותי ייעוץ בנושאי ארגונומיה.
האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות © כל הזכויות שמורות