הרשם עכשיו לתוכנית 10,000 הצעדים!

תוכנית התערבות בחדר האוכל

 

עובדים רבים מתקשים לשמור על תזונה נכונה במסגרת העבודה: בין ארוחות הצהריים, לישיבות, הרמות כוסית, ימי הולדת, ארוחות עסקיות ועוד - העובדים כיום מתמודדים עם קושי אמיתי בהקפדה על סדר יום מאוזן מבחינה תזונתית והם חשופים יותר ויותר למזון מפתה ומשמין.

 

במקומות עבודה רבים כיום עומדת בפני העובדים האפשרות לאכול ארוחת צהריים בחדר האוכל של החברה, ואכן רבים בוחרים בכך. עבור רבים מהם זוהי הארוחה העיקרית ביום ולכן חשוב מאוד שארוחה זו תהיה מזינה ובריאה. יחד עם זאת, למרות המודעות ההולכת וגדלה לחשיבותה של תזונה נכונה, בחדרי אוכל רבים עדיין מוגש מזון לא בריא, עתיר בשומן ומלח ובעל ערך קלורי גבוה מאוד וישנו מחסור באלטרנטיבות בריאות או רזות עבור עובדים המבקשים לשמור על משקלם. בנוסף, לעובדים המבקרים בחדר האוכל אין מספיק מידע על הערכים התזונתיים של המנות המוגשות ואין בידם כלים המסייעים להם להרכיב ארוחת צהריים מזינה הכוללת את כל הרכיבים התזונתיים הנחוצים להם.

 

מעסיקים רבים כיום מודעים לחשיבות נושא התזונה במקום העבודה ומעוניינים לקדם את נושא התזונה בחדרי האוכל. חברת מובמנט מתמחה בייעוץ, ארגון והובלה של תהליך משותף לחברה ולחברת הקייטרינג הפועלת בשירותה לשיפור התזונה בחדר האוכל.

 

באמצעים כגון: בדיקה מדוקדקת של התפריט המוצע בחדר האוכל, שדרוג המנות, גיוון התפריט, הוספת מנות בריאות או רזות, הצבת שילוט עם מידע תזונתי על כל מנה והפצת הבשורה בקרב עובדי החברה, נוכל לגרום להעלאת המודעות לשמירה על תזונה נכונה וקיום אורח חיים בריא בקרב עובדי החברה.

 

למפרט פעילות מלא אנא פנו אלינו.

 

 

 

 

 

הזמן את השירות עכשיו! חזור לרשימת השירותים
הרשם עכשיו
קבל ניוזלטר שיעזור לך לשמור על הבריאות והכושר במקום העבודה ובכלל
הורד מגזין מובמנט
חברת מובמנט מתמחה בניהול, בנייה ויישום שירותי קידום בריאות בחברות ופעילה במגוון רחב של ארגונים ברחבי הארץ. קידום בריאות הארגון הנו גורם המשפיע על התרבות הארגונית ומוכח מחקרית כמשפר מחוייבות ומעלה את תפוקת העובדים. התהליך מקיף מגוון רב של תחומים כגון פעילות גופנית, תזונה, רפואה מונעת, ארגונומיה, סקר גורמי סיכון, ניהול לחצים ועוד. כחלק מהמערך כולל של שירותי קידום הבריאות בחברה אנו בחברת מובמנט מציעים מגוון שירותים, כגון: הקמת חדר כושר במקום העבודה, סדנאות בנושא תזונה וייעוץ תזונתי לעובדים, ארגון יום כיף לעובדים, מגוון טיפולי רפואה משלימה, סדנאות שחרור ממתחים, סדנאות להפסקת עישון ועוד. כמו אנו מעניקים שירותי ייעוץ בנושאי ארגונומיה.
האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות © כל הזכויות שמורות