הרשם עכשיו לתוכנית 10,000 הצעדים!

תזונה

 

חלק גדול מחיינו סובב סביב נושא התזונה: מה לאכול במהלך היום, אירועים מיוחדים, חגים, אירוח, מפגשים חברתיים, ניסיון להוריד או לעלות במשקל, איזו תזונה לצרוך במהלך פעילות גופנית וכו'. בחברת מובמנט מבינים את הצורך שלכם בקבלת מענה כללי בכל הקשור לנושא התזונה תוך הבנה שאת רוב שעות היממה, אתם מבלים במקום העבודה. לכן פיתחנו מסלולים ייחודיים המנצלים את היתרונות המצויים בביצוע תוכנית תזונה במקום העבודה תוך ניצול הניסיון הרב שלנו בפעילות במקומות העבודה.

 

לרשימת שירותים בתזונה במקום העבודה

 

פעילות התזונה בחברת מובמנט מתוכננת בצורה כזאת, המשלימה את המוצרים האחרים אותם אנו מספקים לדוגמת פעילות גופנית, ניהול לחצים, רפואה מונעת ועוד. בצורה זאת אנו מגיעים להישגים טובים יותר מול לקוחותינו ויכולים להוביל ולדחוף אותם לעבר בריאות מיטבית. 

 

למה לבצע תוכנית תזונה במקום העבודה?

 

הוכח מחקרית שמקום עבודה הוא פלטפורמה מצוינת בכדי להשפיע על אורך החיים של העובדים, לשנות את הרגלי התזונה שלהם ואפילו את זו של בני משפחתם. למקומות העבודה השפעה רחבת טווח על הרגלי התזונה של עובדיהם הנמצאים במקום שעות רבות ביממה. עובד שיצרוך תזונה נכונה ומאוזנת יותר במהלך יום העבודה ואחריו יהיה ערני יותר, בריא יותר ופרודוקטיבי יותר ולכם כמקום עבודה יש יכולת להשפיע על כך על ידי ביצוע מספר פעילויות, פשוט וקל.

 

תזונה                               חדר כושר

 

לקריאה נוספת:

איך שומרים על תזונה נכונה בעבודה | תוספי תזונה | תזונה מאוזנת ושמירה על המשקל | תוספי תזונה לספורטאים |

מהי תזונה פליאוליטית | תזונה נכונה בקיץ | תזונה בריאה בחורף | סדנאות תזונה במקום העבודה

הזמן את השירות עכשיו! חזור לרשימת השירותים
הרשם עכשיו
קבל ניוזלטר שיעזור לך לשמור על הבריאות והכושר במקום העבודה ובכלל
הורד מגזין מובמנט
חברת מובמנט מתמחה בניהול, בנייה ויישום שירותי קידום בריאות בחברות ופעילה במגוון רחב של ארגונים ברחבי הארץ. קידום בריאות הארגון הנו גורם המשפיע על התרבות הארגונית ומוכח מחקרית כמשפר מחוייבות ומעלה את תפוקת העובדים. התהליך מקיף מגוון רב של תחומים כגון פעילות גופנית, תזונה, רפואה מונעת, ארגונומיה, סקר גורמי סיכון, ניהול לחצים ועוד. כחלק מהמערך כולל של שירותי קידום הבריאות בחברה אנו בחברת מובמנט מציעים מגוון שירותים, כגון: הקמת חדר כושר במקום העבודה, סדנאות בנושא תזונה וייעוץ תזונתי לעובדים, ארגון יום כיף לעובדים, מגוון טיפולי רפואה משלימה, סדנאות שחרור ממתחים, סדנאות להפסקת עישון ועוד. כמו אנו מעניקים שירותי ייעוץ בנושאי ארגונומיה.
האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות © כל הזכויות שמורות