הרשם עכשיו לתוכנית 10,000 הצעדים!

ימי פינוק במקום העבודה

 

אתה מרגיש שאתה רוצה להגיד לעובדים תודה בדרך קצת שונה?

 

חברת מובמנט תדאג לטפל ולפנק את העובדים שלכם בצורה בלתי נשכחת.  

אנו נקים עבורכם מתחמי עיסויים וטיפולים, סדנאות מדיטציה, דמיון מודרך ומסז', טיפולים בעמדות העבודה של העובדים ועוד אפשרויות מפנקות רבות בסטנדרט איכות וניהול ברמה הגבוהה ביותר. כך שהעובדים שלכם יקבלו שקט ופינוק אמיתי, יום כיף של ממש.

הפעילות מתאימה לקבוצות של 10 עובדים ועד אלפי עובדים.  

 

  • הידעת ? לחברת מובמנט צוות עובדים ומטפלים קבוע גדול ומקצועי, לאחרונה ביצענו יום כיף של פינוק וטיפולים לחברה גדולה עם אלפי עובדים כאשר ביום זה פעלו 70 מטפלים במקביל.
הזמן את השירות עכשיו! חזור לרשימת השירותים
הרשם עכשיו
קבל ניוזלטר שיעזור לך לשמור על הבריאות והכושר במקום העבודה ובכלל
הורד מגזין מובמנט
חברת מובמנט מתמחה בניהול, בנייה ויישום שירותי קידום בריאות בחברות ופעילה במגוון רחב של ארגונים ברחבי הארץ. קידום בריאות הארגון הנו גורם המשפיע על התרבות הארגונית ומוכח מחקרית כמשפר מחוייבות ומעלה את תפוקת העובדים. התהליך מקיף מגוון רב של תחומים כגון פעילות גופנית, תזונה, רפואה מונעת, ארגונומיה, סקר גורמי סיכון, ניהול לחצים ועוד. כחלק מהמערך כולל של שירותי קידום הבריאות בחברה אנו בחברת מובמנט מציעים מגוון שירותים, כגון: הקמת חדר כושר במקום העבודה, סדנאות בנושא תזונה וייעוץ תזונתי לעובדים, ארגון יום כיף לעובדים, מגוון טיפולי רפואה משלימה, סדנאות שחרור ממתחים, סדנאות להפסקת עישון ועוד. כמו אנו מעניקים שירותי ייעוץ בנושאי ארגונומיה.
האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות © כל הזכויות שמורות