הרשם עכשיו לתוכנית 10,000 הצעדים!

הפסקת עישון

 

מניעת עישון: 

היום ברור לכול שהעישון הוא אחד מגורמי התמותה המובילים בעולם ככלל ובעולם המערבי בפרט. העישון מעלה את הסיכון בעשרות אחוזים לחלות במחלות כרוניות רבות (מחלות לב, מחלות ריאה, סוגי סרטן שונים ועוד) לעומת אלו שלא מעשנים. בנוסף לאורך השנים חלה פגיעה משמעותית בתפקודים היום יומיים של המעשן וכמובן פגיעה אסטיתית בעור והיווצרות קמטים מוקדמת.

למרות האמור ולמרות שהדברים ידועים לכל רבים בוחרים להמשיך ולעשן.        

למעשנים רבים, הפסקת עישון הנה מטרה רצויה אך לא מושגת. סיוע מובנה עוזר ומאפשר למעשנים הללו להגשים את רצונם.

אנו בחברת מובמנט מבינים  את החשיבות של ביצוע פעילויות אשר יצמצמו את מספר המעשנים במקום העבודה. 

 

למה לבצע תוכנית של הפסקת עישון במקום העבודה?

הוכח מחקרית שמקום עבודה הוא פלטפורמה מצוינת בכדי לגרום לעובדים לבצע שינוי באורח החיים שלהם בתחומים שונים כמו תזונה, כושר והפסקת עישון. מקום העבודה מרוויח עובדים בריאים יותר, מרוצים יותר מעצמם ומסביבת העבודה שלהם , פרודוקטיביים ומסוגלים להתמודד עם משימות ושינויים ביתר קלות.

 

 

במה אנו מתמקדים?

  • תכנית לקידום מקום עבודה נקי מעישון.
  • בדיקות COלמעשנים ולמעשנים פסיביים.
  • סדנאות להפסקת עישון.

 

הסדנה שלנו:

בחברת "מובמנט" קיימת תכנית שיתוף פעולה עם רשת "אלן קאר" שהיא הרשת המובילה בעולם להפסקת עישון . שיטת "אלן קאר" היא זו שנבחרה על ידינו משום שלחברת מובמנט הכרות רבת שנים עם עולם מקומות העבודה, לאורך השנים למדנו את צרכי מקומות העבודה והבנו אלו תוכניות התערבות מתאימות יותר לסביבת העבודה. לאחר בדיקת מספר תוכניות למניעת עישון גילנו ששיטת "אלן קאר" התאימה בצורה הטובה ביותר לצרכים של מקום העבודה. השיטה מדגימה תוצאות טובות ותומכת בציבור המעשנים גם לאחר סיום הסדנה.

 

לפרטים נוספים על הסדנה ליחצו על הקישור: http://www.allencarr.co.il/

 

ליצירת קשר:

משרדי מובמנט 03-9098474

הזמן את השירות עכשיו! חזור לרשימת השירותים
הרשם עכשיו
קבל ניוזלטר שיעזור לך לשמור על הבריאות והכושר במקום העבודה ובכלל
הורד מגזין מובמנט
חברת מובמנט מתמחה בניהול, בנייה ויישום שירותי קידום בריאות בחברות ופעילה במגוון רחב של ארגונים ברחבי הארץ. קידום בריאות הארגון הנו גורם המשפיע על התרבות הארגונית ומוכח מחקרית כמשפר מחוייבות ומעלה את תפוקת העובדים. התהליך מקיף מגוון רב של תחומים כגון פעילות גופנית, תזונה, רפואה מונעת, ארגונומיה, סקר גורמי סיכון, ניהול לחצים ועוד. כחלק מהמערך כולל של שירותי קידום הבריאות בחברה אנו בחברת מובמנט מציעים מגוון שירותים, כגון: הקמת חדר כושר במקום העבודה, סדנאות בנושא תזונה וייעוץ תזונתי לעובדים, ארגון יום כיף לעובדים, מגוון טיפולי רפואה משלימה, סדנאות שחרור ממתחים, סדנאות להפסקת עישון ועוד. כמו אנו מעניקים שירותי ייעוץ בנושאי ארגונומיה.
האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות © כל הזכויות שמורות