האם יש צורך בהעלאת מ ...
מאת: מיכל דוידוביץ בהט דיאטנית קלינית וספורט 
כולנו יודעים כי צריכת סידן הינה חשובה ביותר כאשר מבין תפקידיו הרבים והחשובים, הוא מוכר בעיקר בשל היותו גורם משמעותי בבניית העצמות והשיניים שלנו.
קרא את כל המאמר
הפחתת הסיכוי לאלצהיי ...
מאת: מיכל דוידוביץ בהט דיאטנית קלינית וספורט 
חגי תשרי מאחורינו ומלבד עונת הסתיו, אנו נמצאים גם בעיצומה של עונת הדיאטות. זה הרי הזמן להתמודד עם כל האמרות של "נתחיל ונתמודד אחרי החגים". מנקודת המבט שלי אין להסתכל על דיאטה כאל משהו עם התחלה ועם סוף, אלא כאל דרך חיים. משהו שמאמצים מהרגע בו מרגישים מוכנים לבצע את ההסתגלות הנדרשת ולתמיד.
קרא את כל המאמר
הרשם עכשיו
קבל ניוזלטר שיעזור לך לשמור על הבריאות והכושר במקום העבודה ובכלל
הורד מגזין מובמנט
חברת מובמנט מתמחה בניהול, בנייה ויישום שירותי קידום בריאות בחברות ופעילה במגוון רחב של ארגונים ברחבי הארץ. קידום בריאות הארגון הנו גורם המשפיע על התרבות הארגונית ומוכח מחקרית כמשפר מחוייבות ומעלה את תפוקת העובדים. התהליך מקיף מגוון רב של תחומים כגון פעילות גופנית, תזונה, רפואה מונעת, ארגונומיה, סקר גורמי סיכון, ניהול לחצים ועוד. כחלק מהמערך כולל של שירותי קידום הבריאות בחברה אנו בחברת מובמנט מציעים מגוון שירותים, כגון: הקמת חדר כושר במקום העבודה, סדנאות בנושא תזונה וייעוץ תזונתי לעובדים, ארגון יום כיף לעובדים, מגוון טיפולי רפואה משלימה, סדנאות שחרור ממתחים, סדנאות להפסקת עישון ועוד. כמו אנו מעניקים שירותי ייעוץ בנושאי ארגונומיה.
האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות © כל הזכויות שמורות