תוכנית 10,000 הצעדים של מובמנט

מאת: רן
תוכנית 10,000 הצעדים היא דרך קלה ומהנה לשיפור הבריאות, המראה והכושר.
תוכנית 10,000 הצעדים של מובמנט
תוכנית 10,000 הצעדים היא דרך קלה ומהנה לשיפור הבריאות, המראה והכושר.
הרופא היווני הקדום היפוקראטס היה הראשון שהגדיר את ההליכה כ"תרופה הטובה ביותר לאדם", ומאז הולכים ורבים הגילויים על יתרונותיה. בהשפעתה משפר הגוף את היכולת החיסונית שלו וכך דוחה היווצרות מחלות נפוצות כמו הצטננות ושפעת.
כאשר אנו מקפידים לצעוד 10,000 צעדים ביום, אנו מגבירים את ההוצאה הקלורית היומית ויוצרים זרימת דם מוגברת לכלי הדם ובעיקר ללב.
בחרנו את תוכנית 10,000 הצעדים בגלל שתוכנית זו מתאימה במיוחד לאלו שלא מבצעים פעילות גופנית ומתאימה גם לאלו שמבצעים פעילות גופנית ורוצים להגביר את רמת פעילותם.
תוכנית 10,000 הצעדים של מובמנט הנה תוכנית המיועדת לארגונים וחברות וכוללת בתוכה הרצאות, בדיקות מדדים, ייעוצי בריאות ותזונה נכונה וליווי צמוד של המשתתפים תוך תמיכה וחשיפה מקסימלית לכל העובדים כדי לתמרץ ולפרסם את התוכנית בקרב כל העובדים להשגת שינוי בריאותי בארגון.
מעוניינים לעשות שינוי בריאותי בארגונכם, מעוניינים להצטרף לתוכנית 10,000 הצעדים שלנו, צרו קשר במייל Info@movement4life.co.il או בטלפון 08-9168315
חזור לדף הקודם
הרשם עכשיו
קבל ניוזלטר שיעזור לך לשמור על הבריאות והכושר במקום העבודה ובכלל
הורד מגזין מובמנט
חברת מובמנט מתמחה בניהול, בנייה ויישום שירותי קידום בריאות בחברות ופעילה במגוון רחב של ארגונים ברחבי הארץ. קידום בריאות הארגון הנו גורם המשפיע על התרבות הארגונית ומוכח מחקרית כמשפר מחוייבות ומעלה את תפוקת העובדים. התהליך מקיף מגוון רב של תחומים כגון פעילות גופנית, תזונה, רפואה מונעת, ארגונומיה, סקר גורמי סיכון, ניהול לחצים ועוד. כחלק מהמערך כולל של שירותי קידום הבריאות בחברה אנו בחברת מובמנט מציעים מגוון שירותים, כגון: הקמת חדר כושר במקום העבודה, סדנאות בנושא תזונה וייעוץ תזונתי לעובדים, ארגון יום כיף לעובדים, מגוון טיפולי רפואה משלימה, סדנאות שחרור ממתחים, סדנאות להפסקת עישון ועוד. כמו אנו מעניקים שירותי ייעוץ בנושאי ארגונומיה.
האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות © כל הזכויות שמורות