היתרונות שביום כיף לעובדים

מאת: 
 
לא מעט חברות ועסקים בוחרים לעשות לפחות פעם בשנה יום כיף לעובדים שלהם. אותן חברות ועסקים מבינים בעצם שאם הם ידאגו לעובדים שלהם, ויגרמו להם להרגיש מגובשים ובנוח ככל שניתן, הן עשויות להרוויח מעובדים אשר מפקדים באופן הרבה יותר יעיל.
 
בשנים האחרונות נעשו לא מעט מחקרים אשר הוכיחו באופן חד משמעי שימי כיף לעובדים לא רק מעודדים גיבוש שלהם, אלא גם משפרים את הביצועים שלהם בעבודה כתוצאה מכך. בשל זאת, אם אתם בעלי חברה אם עסק, היינו ממליצים לכם לשקול בכובד ראש לחגוג ביחד עם העובדים שלכם יום כיף אחת למספר חודשים או אף שבועות. הכל בסופו של דבר בידיים שלכם.
 
כאמור, כאשר בוחרים לקיים יום כיף לעובדים, אפשר להנות משלל יתרונות, כאשר ביניהם ניתן למנות את גיבוש העובדים ושיפור התפקוד שלהם, כפי שכבר הזכרנו.
 
בכדי שתוכלו להגיע למסקנה פשוטה ומהירה אודות הרעיון שבקיום יום כיף, אנו נמנה בפסקאות הבאות את היתרוונת החשובים ביותר שאנו חושבים שראוי לציין.
 
גיבוש- כפי שכבר הזכרנו בתחילת המאמר, בעזרת קיום של יום כיף תוכלו לגבש את העובדים שלכם באופן מירבי, ובעצם לגרום לכל אחד מהעובדים שלכם להיות הרבה יותר מחובר לשני.הרי בסופו של דבר כל אחד מאיתנו היה רוצה לראות את העובדים שלו שמחים לשתף פעולה ולעבוד אחד ביחד עם השני.
 
עבודה יעילה יותר - בעזרת כך שתדאגו לארגן לעובדים שלכם יום כיף מהנה ומגבש, העובדים שלכם יתגמלו אתכם ואת העסק שלכם בחזרה. התגמול הזה יבוא לידי ביטוי בעבודה הרבה יותר יעילה של העובדים שלכם, תוך כדי שהם מפגינים הרבה יותר שמחה ורצון לעבוד ולשתף פעולה עם הרעיון של הארגון שלכם.
 
הנאה טהורה - חיי היום-יום כרוכים בלחץ בלתי פוסק שמגיח מכל הכיוונים ולא מרפה אף לא לרגע. אם אתם רוצים להנות ביחד עם העובדים שלכם למשך יום אחד לפחות, ופשוט לשכוח מכל הצרות שיש לכם בחיי היום-יום, אין ספק שיום כיף עם העובדים שלכם יכול להיות רעיון נהדר.
 
להשכיח ריבים- אם חלק מהעובדים שלכם מתקשרים באופן לקוי או לא מסתדרים אחד עם השני בגלל ריבים כאלו ואחרים, אין ספק שבעזרת יום כיף תוכלו לשפר את היחסים בין העובדים שלכם, ואולי אף לאחות ריבים ולגרום לשלום בין כלל העובדים שאתם מעסיקים.
 
 
לסיום, כפי שניתן להבין מתוכן המאמר, ליום כיף לעובדים יש שלל יתרונות אשר אנו חושבים שהופכים בעצם את היום הזה לדבר שבהכרח. כך שאם אתם רוצים ללכת צעד אחד קדימה מבחינת האופן שבו אתם דואגים לעובדים ולעסק שלכם, אין ספק שזו אחת הדרכים הטובות ביותר שניתן להעלות על הדעת.
חזור לדף הקודם
הרשם עכשיו
קבל ניוזלטר שיעזור לך לשמור על הבריאות והכושר במקום העבודה ובכלל
הורד מגזין מובמנט
חברת מובמנט מתמחה בניהול, בנייה ויישום שירותי קידום בריאות בחברות ופעילה במגוון רחב של ארגונים ברחבי הארץ. קידום בריאות הארגון הנו גורם המשפיע על התרבות הארגונית ומוכח מחקרית כמשפר מחוייבות ומעלה את תפוקת העובדים. התהליך מקיף מגוון רב של תחומים כגון פעילות גופנית, תזונה, רפואה מונעת, ארגונומיה, סקר גורמי סיכון, ניהול לחצים ועוד. כחלק מהמערך כולל של שירותי קידום הבריאות בחברה אנו בחברת מובמנט מציעים מגוון שירותים, כגון: הקמת חדר כושר במקום העבודה, סדנאות בנושא תזונה וייעוץ תזונתי לעובדים, ארגון יום כיף לעובדים, מגוון טיפולי רפואה משלימה, סדנאות שחרור ממתחים, סדנאות להפסקת עישון ועוד. כמו אנו מעניקים שירותי ייעוץ בנושאי ארגונומיה.
האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות © כל הזכויות שמורות