ארגון של יום כיף לעובדים

מאת: 
 
רוצים להפתיע את העובדים שלכם ולארגן להם יום כיף מהסרטים? כיום ישנן אינספור אפשרויות מעניינות לקיום של יום כיף שיגרום לעובדים שלכם להנות עד תום. אך בכדי לדעת מה הכי מתאים לעובדים שלכם, עליכם קודם כל להכיר את הסוגים השונים של ימי הכיף שניתן לקיים, כאשר לאחר מכן, אנו ממליצים לאבחן לעומק את העדפות האישיות של כל אחד מהעובדים שלכם.
 
אז באילו דרכים תוכלו להנות מיום כיף ביחד עם העובדים שלכם? ובכן, ניתן לומר שהדרכים הפופולאריות ביותר הם צפייה משותפת בסרט בקולנוע, ערב גיבוש ואכילה של כל העובדים בבית של אחד העובדים או אפילו הליכה משותפת לאטרקציה או מקום שמעשיר את הידע כמו מוזיאון.
 
למה להתייחס בעת ארגון יום כיף?
 
רק תקחו בחשבון שכאשר מקיימים יום כיף, עליכם להעניק מחשבה רבה לפעילות המועדפת על העובדים שלכם. כך למשל, אם אתם מתכננים לקיים יום כיף עם אכילה משותפת בבית של אחד העובדים, אזי אנו ממליצים להעניק תשומת לב מירבית לסוג האוכל שמועדף על כל אחד מהעובדים, כך שלא יהיה מצב שאחד מהעובדים שלכם שמגיע ליום כיף במטרה להנות, יסבול בסופו של דבר בגלל שלא יהיה לו אוכל שהוא אוהב.
 
דוגמה נוספת לדבר שיש לשים אליו לב הוא במקרה שאתם בוחרים בסוג של אירוע כלשהוא. עדיף תמיד להתייעץ עם כלל העובדים ולוודא שסוג האירוע מוצא חן בעיניו של כל אחד מהם. שכן חבל שתבחרו לדוגמה ביום כיף כמו הליכה משותפת למוזיאון, כאשר ההחלטה נעשתה על ידי אחד מאנשי הצוות, אבל בעצם למרבית העובדים אין כל חשק ללכת למקום כזה.
 
ארגון של יום כיף זה דבר פשוט ביותר
 
כפי שאתם וודאי מסוגלים לתאר לעצמכם, לארגן יום כיף לעובדים שלכם אינו חייב להיות דבר מסובך למדי. כל מה שעליכם לעשות זה להבין איזו סוג של פעילות מוצאת חן בעיני העובדים שלכם, ובהתאם לזאת למצוא את הרעיון הטוב ביותר לקיום של יום כיף מוצלח. מדובר בשני דברים פשוטים למדי שיש להתייחס לכל אחד מהם ולוודא שהם מתקיימים על הצד הטוב ביותר.
 
זכרו שקיום של יום כיף נועד בסופו של דבר בכדי לגבש את כלל העובדים ולגרום להם לשתף פעולה ולתקשר יותר טוב אחד עם השני. כך שעליכם להיות בטוחים במאת האחוזים שכל העובדים שלכם מרגישים בנוח עם אופי של יום הכיף שאתם מתכננים לקיים.
חזור לדף הקודם
הרשם עכשיו
קבל ניוזלטר שיעזור לך לשמור על הבריאות והכושר במקום העבודה ובכלל
הורד מגזין מובמנט
חברת מובמנט מתמחה בניהול, בנייה ויישום שירותי קידום בריאות בחברות ופעילה במגוון רחב של ארגונים ברחבי הארץ. קידום בריאות הארגון הנו גורם המשפיע על התרבות הארגונית ומוכח מחקרית כמשפר מחוייבות ומעלה את תפוקת העובדים. התהליך מקיף מגוון רב של תחומים כגון פעילות גופנית, תזונה, רפואה מונעת, ארגונומיה, סקר גורמי סיכון, ניהול לחצים ועוד. כחלק מהמערך כולל של שירותי קידום הבריאות בחברה אנו בחברת מובמנט מציעים מגוון שירותים, כגון: הקמת חדר כושר במקום העבודה, סדנאות בנושא תזונה וייעוץ תזונתי לעובדים, ארגון יום כיף לעובדים, מגוון טיפולי רפואה משלימה, סדנאות שחרור ממתחים, סדנאות להפסקת עישון ועוד. כמו אנו מעניקים שירותי ייעוץ בנושאי ארגונומיה.
האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות © כל הזכויות שמורות