פעילות גיבוש באווירה אחרת

מאת: מובמנט
יום גיבוש בטבע
אנו מציעים לאירגונכם לבצע פעילות מגבשת באחד מהגנים הלאומים היפים באזור המרכז.
נתחיל את הפעילות עם המרוץ לטבע, לפני תחילת פעילות המרוץ נתחלק ל 10 צוותים (החלוקה תתבצע מראש) וכל צוות יקבל חולצת Tבצבע שונה. בפעילות המרוץ לטבע יתחרו הצוותים ביניהן. המרוץ לטבע מחזיר את המבוגרים לזירת המשחקים ומציע תחרות מאתגרת ומלאת הפתעות העוברת בשבילי הפארק. כתב חידה עם שאלות ומשימות, שיעביר את הקבוצה מסע מרתק, ויגלה להם מעט על עצמם כקבוצה וכיחידים.
הפעילות דורשת שיתוף פעולה ועבודת צוות, ומעודדת ערכי גיבוש ועבודה קבוצתית לצד הדגשת תכונות, יתרונות וערכים אישיים של כל אחד מחברי הקבוצה.
במשחק נוכל להוסיף אלמנטים ייחודיים עבורכם. בשלב ההכנה מותאמת הפעילות לקבוצה: נאסף חומר ונערוך תחקיר על החברה והווי עובדיה, ולאחר מכן, נשלב את המאפיינים במשימות המשחק ונפתיע את כולם.
המרוץ לטבע הנו פעילות גיבוש אתגרית המשלבת משחק במרחב - במהלך המרוץ ידרשו המשתתפים להגיע לפינות נסתרות ומקומות מפתיעים. השאלות והמשימות מחייבות חשיבה יצירתית, תושייה ותעוזה.
המרוץ לטבע – הרפתקת גיבוש מיוחדת שתגרום לכולם לרוץ. בואו תפתיעו את עצמכם.
 
איך זה עובד?המשתתפים יחולקו לצוותים, כל צוות ימותג בצבעים שונים. על הצוותים למצוא את הדרך אל נקודת הסיום בזמן המהיר ביותר, תוך מעבר בין משימות מתגלגלות. הצוותים יקבלו בכל תחנה, משימה אשר תוביל  אותם לנקודות המיוחדות בפארק, הגעתם לנקודה, עליכם למצוא את כתב המשימה, לבצע אותה ולתעד אותה בצילום קבוצתי שישלח למנהל המרוץ.
 
צאו לדרך! הצוותים מקבלים את כתב החידה הראשון ויוצאים להרפתקה...
 
עם סיום המרוץ, שעות הערביים, תחכה לכם שתייה קרה ופירות, תוכלו לנוח מעט ולהתרענן לפני שנתחיל בפעילות בישולילה.
 
בישולילה הנו סיור לילי המשלב חוויית חושים של טעם, ראייה ושמיעה.
נתחיל בהיכרות עם סיר הפויקה וכיצד מכינים בעזרתו ארוחת ערב. המשתתפים יקבלו משימות להכנה
משותפת של הארוחה, בזמן שהאוכל יתבשל לאטו נצא לטיול בחשכה, נקשיב לבעלי החיים, נצפה בכוכבים
ונלך לאיבוד במבוך בבית המושל המצרי. נסיים בארוחת ערב חגיגית ומיוחדת בה נשלים את
החוש המרגש מכל – חוש הטעם.
הפויקה הינו צמחוני בלבד. מטעמי כשרות.
נסיים את הערב בקינוחי פירות, אבטיח קר, קפה, תה ועוגיות.
 
חזור לדף הקודם
הרשם עכשיו
קבל ניוזלטר שיעזור לך לשמור על הבריאות והכושר במקום העבודה ובכלל
הורד מגזין מובמנט
חברת מובמנט מתמחה בניהול, בנייה ויישום שירותי קידום בריאות בחברות ופעילה במגוון רחב של ארגונים ברחבי הארץ. קידום בריאות הארגון הנו גורם המשפיע על התרבות הארגונית ומוכח מחקרית כמשפר מחוייבות ומעלה את תפוקת העובדים. התהליך מקיף מגוון רב של תחומים כגון פעילות גופנית, תזונה, רפואה מונעת, ארגונומיה, סקר גורמי סיכון, ניהול לחצים ועוד. כחלק מהמערך כולל של שירותי קידום הבריאות בחברה אנו בחברת מובמנט מציעים מגוון שירותים, כגון: הקמת חדר כושר במקום העבודה, סדנאות בנושא תזונה וייעוץ תזונתי לעובדים, ארגון יום כיף לעובדים, מגוון טיפולי רפואה משלימה, סדנאות שחרור ממתחים, סדנאות להפסקת עישון ועוד. כמו אנו מעניקים שירותי ייעוץ בנושאי ארגונומיה.
האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות © כל הזכויות שמורות