מובמנט – יום כיף לעובדים  | תזונה | ארגונומיה | חדר כושר
כניסה למנוי  
הכנס
שכחתי סיסמה
03-9098474
מובמנט עוזרת לך לשמור על כושר ובריאות גם במקום העבודה

תוספי תזונה - לעזור לגוף להיות בריא וחזק

מאת: 
תופסי תזונה הפכו לחלק בלתי נפרד מחיינו
 
תוספי תזונה הם הדרך הקלה והנוחה שלנו לעזור לגוף שלנו להיות חזק, למנוע מחלות עתידיות ולשמור על את האיברים בגוף במצב תקין.
תוספי תזונה מסייעים לכל האנשים ובכל הגילאים ומומלץ להשתמש בהם ללא קשר לנתונים אלו. כמובן שהמינון הוא קריטי ועבור כל אחד המינון הוא שונה וסוג התוספים הוא אחר אבל כי ככל הוכח כי תוספי תזונה, ובעיקר תוספי תזונה טבעיים הם כמו תרופת פלא עבור המשתמשים בהם באופן קבוע. תוספי תזונה אינם מחליפים אורח חיים בריא, פעילות ספורטיבית או תפריט מאוזן, הם התוספת לכל הדברים האלו ושימוש בהם אינו תחליף לכל הדברים האחרים. ספורטאים, נשים בהריון, מבוגרים, ילדים, אנשים עם דלקות וזיהומים הם בעיקר המשתמשים בתוספי תזונה אך לא רק. כמו שכבר הודגש, תוספי התזונה מצוינים עבור כולם, גם עבור אלו שמרגישים מצוין עם הגוף שלהם ואינם חולים בשום מחלה.
 
תוספי תזונה לספורטאים
 
ספורטאים רבים, בין אם חובבניים ובין אם מקצועיים הם אחד מקהלי היעד הגדולים ביותר של תוספי תזונה. ספורטאים צורכים כמויות גדולות של חלבון במהלך הפעילות הספורטיבית, חומר תזונתי הנמצא בכמויות גדולות בתוך תוספי התזונה. מתאמנים בחדר כושר, רוכבים אופניים, רצים למרחקים ארוכים וכל ספורטאי העוסק בפעילות ספורטיבית בעצימות גבוהה שורף המון אנרגיה במהלך האימון ועל מנת לאושש את הגוף לאימון הבא ולבנות אותו בצורה נכונה יש להשתמש בתוספי תזונה באופן קבוע. עבור כל ספורטאי תוספי התזונה הם חלק בלתי נפרד מהתפריט וכל ספורטאי בוחר עבורו את התוסף המתאים לו ביותר כמובן בהתאם לצרכיו.
 
תוספי תזונה לילדים
 
ילדים כמו ילדים לא תמיד מבינים את החשיבות של חומרים תזונתיים מסוימים שהגוף שלהם צריך. אם זה תלוי בהם, שוקולד, סוכריות וממתקים יכולים להיות המאכלים היחידים שהם יכניסו לפה שלהם במהלך יום. על מנת לאזן את התפריט של הילדים, מומלץ לתת להם תוספי תזונה באופן קבוע. תוספי התזונה יסייעו לגופם לגדול ולצמוח בצורה נכונה וימנעו מחלות שונות בעתיד. תוספי התזונה אינם תחליף לתפריט נכון אך הם בהחלט יכולים לעזור במקרה ויש מאכלים שהילדים פשוט לא מוכנים לאכול. ילדים שיראו את ההורים שלהם אוכלים נכון ושומרים על אורח חיים בריא יחקו אותם ויעשו כמוהם אך תמיד אפשר להוסיף. תוספי מזון לילדים ישלימו את התפריט של הילדים שלכם ויעניקו לכם שקט נפשי. תוספי מזון לילדים ניתנים בשיטות מגוונות ובין היתר ניתן למצוא אותם גם בצורת סוכריות גומי או סוכריות על מקל- הכל בשביל שהילדים שלנו יכניסו לגופם חומרים תזונתיים מזינים.
חזור לדף הקודם
הרשם עכשיו
קבל ניוזלטר שיעזור לך לשמור על הבריאות והכושר במקום העבודה ובכלל
הורד מגזין מובמנט
חברת מובמנט מתמחה בניהול, בנייה ויישום שירותי קידום בריאות בחברות ופעילה במגוון רחב של ארגונים ברחבי הארץ. קידום בריאות הארגון הנו גורם המשפיע על התרבות הארגונית ומוכח מחקרית כמשפר מחוייבות ומעלה את תפוקת העובדים. התהליך מקיף מגוון רב של תחומים כגון פעילות גופנית, תזונה, רפואה מונעת, ארגונומיה, סקר גורמי סיכון, ניהול לחצים ועוד. כחלק מהמערך כולל של שירותי קידום הבריאות בחברה אנו בחברת מובמנט מציעים מגוון שירותים, כגון: הקמת חדר כושר במקום העבודה, סדנאות בנושא תזונה וייעוץ תזונתי לעובדים, ארגון יום כיף לעובדים, מגוון טיפולי רפואה משלימה, סדנאות שחרור ממתחים, סדנאות להפסקת עישון ועוד. כמו אנו מעניקים שירותי ייעוץ בנושאי ארגונומיה.
האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות © כל הזכויות שמורות