ארגון יום ספורט לעובדים

מאת: 
 
מקומות עבודה שעובדים אוהבים הם אלו אשר מעניקים להם ערך מוסף ומביעים דאגה כנה לבריאותם ורווחתם. תוך מתן התייחסות לנושא הבריאות במקום בעבודה תצליחו להקנות לעובדים הרגלי חיים בריאים יותר, סביבת עבודה בריאה ונוחה יותר וגם לצמצם את מספר ימי המחלה וימי ההיעדרות של העובדים עקב כאבי גב ובעיות בריאות הנובעות מהרגלים לא נכונים. מקומות עבודה רבים בישראל כבר מכירים בחשיבות הערך המוסף אותו מעניק מקום העבודה לעובד למטרת שימור עובדים טובים. תוך ארגון ימי ספורט, ביטוחי בריאות במחירים אטרקטיביים, תפריט בריא בקפיטריה ורכישת ריהוט משרדי המציע תמיכה אורתופדית אפשר להעניק לעובדים הרבה יותר.
 
שומרים על כושר יחד במקום העבודה
 
הקמת חדר כושר במתחם העבודה, הפעלת שיעורי ספורט או ארגון חד פעמי של יום ספורט לעובדים, יביאו עמם אפשרות לחיזוק הקשרים בין העובד לבין מקום העבודה יחד עם חיזוק הקשרים החברתיים בין העובדים. הקשרים הללו יוכלו לצמצם משמעותית התפטרויות של עובדים ולהעלות את רמת שביעות הרצון של העובד ממקום העבודה שלו.
ארגון ימי ספורט לעובדים כדאי לתאם מראש תוך שילוב של הרצאות בתחום הבריאות, כדאי לשלב גם הרצאה על ביטוח בריאות ופעילות הרפואה הפרטית בישראל. את יום הספורט תלוו עם תפריט בריאות בקפיטריה הכולל ירקות טריים, מיצים של פירות ושאר מנות טעימות עם ערך קלורי נמוך. את פעילויות הספורט במהלך היום כדאי להתאים להעדפות אישיות של העובדים תוך הפעלת שיעורים מתאימים לנשים בהריון או אחרי לידה, צעירים וצעירות, מבוגרים בני הגיל השלישי, שיעורים העוסקים באומנויות לחימה וגם שיעורי ריקוד.
 
פעילויות חברתיות במהלך יום הספורט
 
אימוני ספורט מכל סוג יהיו מהנים הרבה יותר כאשר מבצעים אותם יחד, בכדי להפוך את יום הספורט מהנה עוד יותר כדאי יהיה לשלב בו גם תחרויות בין הצוותים במקום בעבודה, פרסים ושאר פעילויות בהן העובדים יוכלו לקחת חלק פעיל. ארגון יום ספורט לעובדים ניתן לשלב תוך פעילות במתחם המשרדים, יהיה זה פחות נוח בהשוואה לפעילות במתחם חיצוני, אך כאשר אין אפשרות להפסיק את העבודה ליום שלם ולצאת אל השטח נמצא גם את הדרך להפיק יום ספורט מוצלח מאוד במשרד.
 
יום ספורט עם ערך מוסף
 
היום יוכתר כיום מוצלח כאשר העובדים מצליחים לקבל ערך מוסף הבא לידי ביטוי באימוץ הרגלי חיים בריאים יותר, הצטרפות אל ביטוח בריאות העונה לצרכים שלהם וחיזוק הקשרים החברתיים בין העובדים. יום ספורט מוצלח הוא כזה המשלב ידע שימושי עם הנאה, אל לכם לוותר על שילוב של הרצאות מומחים במהלך יום הספורט. כדאי לנצל את ההזדמנות להרחיב את ההיכרות של העובדים עם פוליסות ביטוח בריאות או סיעוד אותן הם זכאים לרכוש במחירי הנחה לעובדים. בשעת חירום, יגלו העובדים כי פוליסת הבריאות הזו מסוגלת להציל חיים.  
חזור לדף הקודם
הרשם עכשיו
קבל ניוזלטר שיעזור לך לשמור על הבריאות והכושר במקום העבודה ובכלל
הורד מגזין מובמנט
חברת מובמנט מתמחה בניהול, בנייה ויישום שירותי קידום בריאות בחברות ופעילה במגוון רחב של ארגונים ברחבי הארץ. קידום בריאות הארגון הנו גורם המשפיע על התרבות הארגונית ומוכח מחקרית כמשפר מחוייבות ומעלה את תפוקת העובדים. התהליך מקיף מגוון רב של תחומים כגון פעילות גופנית, תזונה, רפואה מונעת, ארגונומיה, סקר גורמי סיכון, ניהול לחצים ועוד. כחלק מהמערך כולל של שירותי קידום הבריאות בחברה אנו בחברת מובמנט מציעים מגוון שירותים, כגון: הקמת חדר כושר במקום העבודה, סדנאות בנושא תזונה וייעוץ תזונתי לעובדים, ארגון יום כיף לעובדים, מגוון טיפולי רפואה משלימה, סדנאות שחרור ממתחים, סדנאות להפסקת עישון ועוד. כמו אנו מעניקים שירותי ייעוץ בנושאי ארגונומיה.
האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות © כל הזכויות שמורות