מובמנט – יום כיף לעובדים  | תזונה | ארגונומיה | חדר כושר
כניסה למנוי  
הכנס
שכחתי סיסמה
03-9098474
מובמנט עוזרת לך לשמור על כושר ובריאות גם במקום העבודה

ימי כיף בספא – ההפתעה המושלמת לבן ובת הזוג

מאת: 
 
רובנו רוצים לרגש ולעניין את בת ובן הזוג שלנו, בין אם מדובר באירוע מיוחד כמו ביום הולדת ובין אם סתם לשם הריגוש והשמחה. הפתרון המושלם אשר רבים בוחרים בו הוא יום כיף בספא מפנק אשר מעניק לנו ולבת הזוג שלנו הפסקה מתלאות היום יום ואפשרות להירגע ביום מיוחד וייחודי. העובדה שאת יום הספא ניתן לבלות יחדיו גורמת לו להיות מיוחד עוד יותר ולקרוץ לרבים מאתנו, ספק אם יש מתנה מפנקת יותר מבילוי בספא וכול אחד צריך לקחת את זוגתו פעם אחת לפחות ליום כזה.
 
הפתרון המושלם גם לאירוע חברה
 
ימי ספא אינם מתאימים רק לאדם הבודד או לזוג הרוצה לשמח אחד את השני אלא גם חברות רבות יכולות למצוא בהן עניין ואת מבוקשן. יום הספא הוא פתרון מצוין לאירוע חברה והינו הדרך המושלמת לגבש את העובדים ובו בזמן להוקיר להם תודה על העבודה המסורה שהם עושים בכל ימות השנה. כמובן שלאחר שיסיימו את הספא העובדים יחזרו עם כוחות משופרים לבצע את עבודתם ותפוקתם ויעילותם תגבר ותתגבר. כול חברה הרוצה לקיים אירוע עם טוויסט שונה במקצת אשר ידברו עליו במסדרונות במשך שנים רבות צריכה לקחת בחשבון את ימי הכיף בספא.
 
 
אז מה יש בספא שהופך אותו לכה מיוחד?
 
בין אם אנו אנשים פרטיים ובין אם אנו חברה המעוניינת לערוך אירוע לעובדיה הרי שנצפה כי בספא יהיו מספר אטרקציות אשר ייענו על צרכינו. ראשית כול הדברים האלמנטריים אשר צריכים להיות בספא איכותי, הם ג'קוזי גדול ומפנק ולצדו סאונה כאשר יכולים להיות יותר מסוג אחד של סאונה ובכלל זה ניתן להזכיר סאונה יבשה וסאונה רטובה. כל ספא המכבד את עצמו יחזיק בנוסף לאלו גם מסז'יסטים מקצועיים אשר יפנקו אותנו במספר שיטות, ביניהן ניתן להזכיר מסז' שוודי, מסז' באמצעות אבנים חמות, מסז' תאילנדי ועוד. כמובן שזוגות יכולים לבצע מסז'ים אלו ביחד ולבקש כי מבצע המסז' יהיה מאותו מין של מקבל המסז'. בספא ניתן לבצע בנוסף פעולות נוספות כגון פדיקור ומניקור, עיסוי פנים ואף מכונת שיזוף אשר חלק ממקומות הספא מחזיקים. יש לציין כי חלק ממקומות הספא יושבים על המעיינות חמים מה שמאפשר לנו לבלות בהם בבריכות מחוממות וייחודיות.
 
אל תהססו לשלב את יום הכיף עם אטרקציות נוספות
 
כמובן שאת יום הכיף אותו אנו עורכים לא צריך להגביל רק לביקורים בספא ובהחלט ניתן לשלב פעילויות נוספות אשר יהפכו את היום למושלם עוד יותר. כך לדוגמא אם אנו נוסעים לספא בצפון הרי שאנו יכולים לשלב טיול קצר או ללכת ולאכול במסעדה מיוחדת וזאת כחלק מיום הכיף אותנו תכננו. פעולות ניתן לבצע הן אם אנו בני זוג הנוסעים יחדיו ובין אם מדובר באירוע אשר נועד לגבש את עובדי החברה. 
חזור לדף הקודם
הרשם עכשיו
קבל ניוזלטר שיעזור לך לשמור על הבריאות והכושר במקום העבודה ובכלל
הורד מגזין מובמנט
חברת מובמנט מתמחה בניהול, בנייה ויישום שירותי קידום בריאות בחברות ופעילה במגוון רחב של ארגונים ברחבי הארץ. קידום בריאות הארגון הנו גורם המשפיע על התרבות הארגונית ומוכח מחקרית כמשפר מחוייבות ומעלה את תפוקת העובדים. התהליך מקיף מגוון רב של תחומים כגון פעילות גופנית, תזונה, רפואה מונעת, ארגונומיה, סקר גורמי סיכון, ניהול לחצים ועוד. כחלק מהמערך כולל של שירותי קידום הבריאות בחברה אנו בחברת מובמנט מציעים מגוון שירותים, כגון: הקמת חדר כושר במקום העבודה, סדנאות בנושא תזונה וייעוץ תזונתי לעובדים, ארגון יום כיף לעובדים, מגוון טיפולי רפואה משלימה, סדנאות שחרור ממתחים, סדנאות להפסקת עישון ועוד. כמו אנו מעניקים שירותי ייעוץ בנושאי ארגונומיה.
האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות © כל הזכויות שמורות